• Предмет: История
  • Автор: yanakoshman
  • Вопрос задан 22 дня назад

СРОЧНО!Форма правління Московської держави,Османської імперії,Річчі Посполитої та Кримського ханства в 16-18 століттях.Даю 30 балов

Ответы

Ответ дал: PON111123
1

Ответ:Московська держава (16-18 ст.): Монархія (Царство). Правління Московської держави було централізованою, монархічною формою правління. Цар (князь) мав абсолютну владу, яка була підтримувана церковними ієрархами та боярами. Національною релігією була православна християнська церква.

Османська імперія (16-18 ст.): Османська монархія. Османська імперія була абсолютною монархією з султаном на чолі держави. Влада була централізованою, імперія була поділена на вілиєти (адміністративні одиниці) з намісниками на чолі. Національна релігія - іслам.

Річ Посполита (16-18 ст.): Шляхетська республіка. Річ Посполита була формою демократичного устрою з шляхтою на чолі держави. Шляхта складала сейм (парламент) та обирали короля. Король не мав абсолютної влади, але мав право вето на закони. Релігією була католицька церква.

Кримське ханство (16-18 ст.): Монархія. Кримське ханство було монархією з ханом на чолі держави. Влада була централізованою, але залежною від Османської імперії. Хан володів абсолютною владою в межах держави. Національною релігією була суннійський іслам.

Объяснение:

Похожие вопросы