• Предмет: Литература
  • Автор: maksdikt
  • Вопрос задан 22 дня назад

СРОЧНО 100 БАЛІВ
Доведіть або спростуйте твердження Гобсека:» А життя? Хіба це не машина,
яку приводять у рух гроші?

Ответы

Ответ дал: dawa31072008
1

Твердження Гобсека можна спростувати з декількох причин.

По-перше, людське життя має значно більше аспектів, ніж тільки гроші. Життя включає в себе різні взаємовідносини, емоції, духовність, освіту, здоров'я та багато інших факторів, які не можна зменшити до матеріальних речей.

По-друге, гроші можуть бути важливими для забезпечення життєвого рівня, але вони не єдине, що робить життя машиною. Багато людей проживають щасливе і задовільне життя, не маючи великих матеріальних надбань.

По-третє, твердження Гобсека ґрунтується на припущенні, що гроші є єдиним стимулом у житті людини. Однак це не відображає реальність, оскільки існує багато інших мотивів, таких як задоволення потреб, соціальна взаємодія, досягнення цілей, задоволення інтересів та багато інших.

Отже, твердження Гобсека є занадто спрощеним поглядом на життя і не може бути прийнятим як універсальна істина.

Ответ дал: leprekon882
0

Твердження "А життя? Хіба це не машина, яку приводять у рух гроші?" можна розглядати з різних точок зору і інтерпретувати по-різному.

З одного боку, можна стверджувати, що гроші впливають на багато аспектів життя людини, включаючи її можливості отримувати освіту, отримувати якісну медичну допомогу, мандрівкувати і т.д. Гроші можуть впливати на те, як люди живуть, працюють і відпочивають. Тому можна зробити висновок, що гроші є важливим елементом життя людини.

З іншого боку, таке твердження може бути спростуване, оскільки життя людини складається не тільки з грошей. Є багато інших факторів, які впливають на якість життя, такі як здоров'я, відносини з близькими, задоволеність роботою, духовність та ін. Гроші можуть забезпечити людині певний рівень комфорту, але не завжди гарантують щастя і задоволеність в житті.

Отже, можна сказати, що твердження Гобсека є відносним і залежить від індивідуальної точки зору. Він містить певну правду, але не може бути застосований у всіх випадках і не є повною істиною про життя.


karneliya2njxrf0: Здравствуйте. Можете, пожалуйста дать свой тг или почту может. К сожалению не могу тут написать сообщение в ЛС. Хочу спросить Вас про задание и возьметесь ли Вы за него
Похожие вопросы