• Предмет: Литература
  • Автор: cofrocifro
  • Вопрос задан 22 дня назад

написати есе "Мій Шевченко " ( особистісне осмислення постаті митця та значення його спадщини в житті українського народу чи вашому). дуже срочно даю 100 балів будь-ласка допоможіть срочно ​

Ответы

Ответ дал: dawa31072008
1

Мій Шевченко

Тарас Шевченко - це не тільки великий український поет, маляр і громадський діяч. Це людина, яка стала символом національної самосвідомості та боротьби за свободу українського народу. Для мене, як для багатьох інших українців, Шевченко - це не просто історична постать, а щось більше - це особистий символ нашої національної гідності та культурної спадщини.

У своїй творчості Шевченко дав зразок того, як мистецтво може бути знаряддям боротьби за свободу та гідність людини. Його поезія пронизана гострими соціальними проблемами того часу - кріпосництвом, соціальними нерівностями, національним поневоленням українського народу. У своїх творах він відображав біль української нації, яка була обмежена у своїх правах та можливостях.

Окрім цього, Шевченко був не лише талановитим митецьом, а й активним громадським діячем, який відстоював права українського народу. Він брав участь у культурному та політичному житті України, а також підтримував національні ініціативи та ідеї.

Спадщина Шевченка для мене особисто полягає у тому, що він надихає мене бути гідним представником української нації, боротися за права та свободу, не забуваючи про свої коріння та культурну спадщину. Його творчість вчить мене бути вільною у своїх думках та вираженнію.


cofrocifro: дякую велике.
Похожие вопросы