• Предмет: История
  • Автор: evelinamel1111
  • Вопрос задан 22 дня назад

1.3. Уяви себе екскурсоводом. Улади коротку розповідь (4-5 речень про історичний факт, що трапився у твоему населеному пункті й може бути цікавим для туристiв. будь ласка срочнооо у Сумах даю 25​

Ответы

Ответ дал: sergeydoow
2

Ответ:

Ласкаво просимо до міста Суми! Це місто багате на історичні факти, але одним з найцікавіших є те, що Суми стали першим містом на території України, де було встановлено електричну ліхтарну мережу в 1889 році. Це був великий крок уперед для міста, який покращив якість життя мешканців та дав можливість відвідувачам насолоджуватися вечірнім містом. Сьогодні Суми мають багату культурну спадщину та чудові місця для відвідування, включаючи театри, музеї та парки.

Объяснение:


sergeydoow: Можна найкращу відповідь, будь ласка)
evelinamel1111: дякую велике
Ответ дал: nikital8912
1

Ответ:

Маленьке повітове провінційне місто Суми, яке з 10 300 мешканців у 1850 р. виросло до 50 400 у 1915 р, своїм промисловим і культурним розвитком багато в чому завдячує діяльності торгового будинку «Харитоненко з сином».

Саме вони створили в місті цукрові заводи і зробили з нього «Цукрову столицю» тодішньої Російської імперії.

Саме у ті часи утворились нинішні вулиці Петропавлівська та Троїцька, які й досі рясніють багатими будинками купців та поміщиків, храмами і багатими фасадами урядових чи комерційних установ, навчальних закладів. У часи розквіту міста з’явився негласний символ міста – Альтанка.

Восьмигранна відкрита дерев’яна споруда збудована на високому цегляному цоколі в 1900 – 1901 роках. Існує легенда, що альтанка побудована на місці свердловини, пробуреної під час невдалих пошуків нафти. При її спорудженні не було використано жодного цвяха.

Объяснение:


evelinamel1111: дякую
Похожие вопросы