• Предмет: История
  • Автор: eliz5526
  • Вопрос задан 22 дня назад9. Які галузі промисловості інтенсивно розвивалися західноукраїнських
землях?

Ответы

Ответ дал: Sugarcolor
3

Західноукраїнські землі мають довгу історію розвитку промисловості, яка розпочалася ще в середині XIX століття. Протягом останніх десятиліть промисловість в цьому регіоні розвивалася досить інтенсивно, тому важливо виділити найбільш вагомі галузі:

Легка промисловість: текстильна промисловість та швейна галузь. Західноукраїнські землі відомі своїми традиціями у виробництві текстилю та вишивок. Найбільші текстильні підприємства зосереджені у Львові та області.

Харчова промисловість: виробництво м'яса, молочних продуктів, кондитерських виробів та інших харчових продуктів. Західноукраїнські землі є одним з провідних виробників сирів, м'яса та м'ясних виробів.

Лісова та деревообробна промисловість: виробництво меблів, паперу, дерев'яних виробів тощо. Західноукраїнські землі мають великий потенціал у сфері лісового господарства та деревообробної промисловості.

Машинобудування та металургійна промисловість: виробництво металевих виробів, машин та обладнання. Львів та Івано-Франківськ є центрами машинобудування та металургії в регіоні.

Енергетична промисловість: виробництво електроенергії та нафтопродуктів. Західноукраїнські землі є важливим регіоном для видобутку нафти та газу.

Похожие вопросы