• Предмет: География
  • Автор: khrushchyustuna0302
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Чим відрізняється та чим подібні рельєф Південної Америки та Північної?
Не з Вікіпедії!
Вони відрізняються: ...
Вони подібні: ....

Ответы

Ответ дал: egorohrimenko5
1

Ответ:

Південна Америка та Північна Америка мають суттєві відмінності в геологічних процесах та структурах, що впливають на їх рельєф.

Одна з основних відмінностей полягає у тому, що Південна Америка є частиною Південно-Американської плити, тоді як Північна Америка - це частина Північно-американської плити. Це означає, що геологічні процеси, які відбуваються в кожній з цих платформ, можуть відрізнятися, і це впливає на їх рельєф.
Наприклад, Південна Америка має вулканічний пояс Анд, який розташований вздовж західного узбережжя і створює великі гірські хребти та низини. У Північній Америці, з іншого боку, багато рельєфу виникло в результаті льодовикових рухів та ерозії, також є великі низини, такі як рівнина Міссісіпі та рівнина Гудзона.
Однак, є деякі схожості в рельєфі Південної та Північної Америки. Обидві платформи мають великі гірські хребти та низовини, а також розташовані поруч з Антарктикою, що впливає на їх клімат. Обидві також мають великі водні шляхи, такі як Амазонка в Південній Америці та Міссісіпі в Північній Америці.
Отже, хоча рельєф Південної та Північної Америки має деякі спільні риси, існують суттєві відмінності в геологічних процесах та структурах, які призвести до різниці в їх рельєфі та ландшафтах. Оскільки рельєф впливає на клімат та природні екосистеми, вони мають різні природні умови для розвитку та життя різних видів тварин і рослин.

Объяснение:

Похожие вопросы