Україна в старовину.
Орієнтовний план
1. Україна має дуже давню історію.
2. Природа та вірування предків українців (за поемою О. Олеся).
3. Чому важливо вивчати давню історію нашої країни?
Дякую))))

Ответы

Ответ дал: sodalla2
2

Ответ:

Объяснение:

Україна має дуже давню історію.

Україна є однією з найстаріших країн Європи з багатою історією, яка сягає давніх часів. За археологічними дослідженнями, перші поселення на території України з'явилися вже в епоху палеоліту, близько 30 тисяч років тому. Україна мала великий вплив на культуру та історію Європи, тому вивчення її давньої історії є дуже важливим.

Природа та вірування предків українців (за поемою О. Олеся).

Природа та вірування предків українців відіграли важливу роль у формуванні української культури та історії. У своїй поемі "Сон" Олександр Олесь описує природу та вірування українських предків, що стали основою української культури. Зокрема, у поемі згадується про важливість природних елементів, таких як річки, гори, ліси та степи, а також про вірування українців у богів, які відображали різні аспекти життя.

Чому важливо вивчати давню історію нашої країни?

Вивчення давньої історії України є важливим для розуміння сучасної культури та історії країни. Це допомагає зрозуміти, як формувалася українська ідентичність, яка є важливою складовою національної культури. Вивчення давньої історії також може надати нові знання про історичні події та процеси, які стали основою сучас

Похожие вопросы