• Предмет: История
  • Автор: a2821
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Природа
Сільське господарство це

Ответы

Ответ дал: gorlenkonikita22
0

Ответ:

Природа і сільське господарство - це дві взаємопов'язані речі, оскільки сільське господарство є результатом використання природних ресурсів для вирощування рослин і тварин.

Природа забезпечує сільське господарство водою, ґрунтом, кліматом, сонячною енергією та іншими ресурсами, необхідними для розвитку рослинництва та тваринництва. Зокрема, вода є ключовим елементом, необхідним для зростання рослин, тварин і для забезпечення всіх етапів сільськогосподарського процесу, від поливу до розведення тварин.

З іншого боку, сільське господарство відіграє важливу роль у збереженні та захисті природи. Правильне використання земельних ресурсів та водних ресурсів може допомогти зменшити негативний вплив агрокультурних практик на довкілля. Крім того, сільське господарство може бути важливим інструментом боротьби зі зміною клімату, наприклад, шляхом збереження вуглецю у ґрунтах та захисту від ерозії.

Отже, природа та сільське господарство взаємодіють між собою і мають важливе значення для забезпечення стійкого розвитку людства.

Объяснение:

Похожие вопросы