1. Що звичайно зображують на функціональних схемах?
2. В яких випадках використовують функціональні схеми?
3. Що звичайно зображують на принципіальних схемах?
4. В яких випадках використовують принципіальні схеми?
5. Які додаткові дані допускається вказувати на структурній
електричній схемі?
6. Наведіть приклад позиційного позначення з докладними
поясненням.
7. Яким чином оформлюється перелік елементів, які входять в склад
виробу та зображені на схемі?

Ответы

Ответ дал: feewggrgrdsfhh
1
Функціональні схеми зазвичай зображують логічні елементи та їх зв'язки для показу взаємодії системи або процесу, який моделюється.
Функціональні схеми використовуються для проектування електричних та електронних систем, які включають різні логічні елементи, такі як логічні вентилі, перетворювачі сигналів тощо.
Принципові схеми зображують елементи системи та їх зв'язки, а також взаємодію між ними. Зазвичай на таких схемах зображуються всі елементи, включаючи резистори, конденсатори, транзистори, діоди тощо.
Принципові схеми використовуються для дослідження та проектування електричних та електронних систем. Вони дають детальний опис всіх елементів системи та їх зв'язків.
На структурних електричних схемах можна вказувати додаткові дані, такі як значення опорів, ємностей, напруг, струмів тощо, що допомагає у проектуванні та налагодженні системи.
Позиційне позначення - це система позначення елементів на електричних схемах, яка використовує номери замість назв елементів. Наприклад, R1 - це резистор під номером 1.
Перелік елементів, які входять в склад виробу та зображені на схемі, оформлюється у вигляді таблиці, де вказуються назви елементів, їх позначення на схемі та параметри, такі як опір, ємність, напруга тощо. Ця інформація допомагає у налагодженні та ремонті системи.
Похожие вопросы