ОХАРАКТЕРИЗУЙТЕ
БАТЬКІВ «ГОВОРЮЩОЇ
РИБИ» (Даю 100 баллов )

Ответы

Ответ дал: artemgricenko343
0

Ответ:

"Говоряча риба" - це дитяча інтерактивна іграшка, яка з'явилася на початку 2000-х років і здобула популярність по всьому світу. Батьків говорячої риби можна характеризувати наступним чином:

Розуміння важливості розвитку мовлення дітей: Батьки, які купують "Говорячу рибу", зазвичай дуже занепокоєні розвитком мовлення своїх дітей. Вони розуміють, що розвиток мовлення є ключовим етапом у розвитку дитини, тому вони активно використовують іграшку, щоб сприяти розвитку мовлення своєї дитини.

Відкритість до нових технологій: Батьки, які купують "Говорячу рибу", зазвичай є відкритими до використання новітніх технологій для покращення розвитку своєї дитини. Вони розуміють, що використання інтерактивних іграшок може бути корисним для дітей у віці від 2 до 6 років.

Турбота про дитину: Батьки, які купують "Говорячу рибу", зазвичай дуже турбуються про свою дитину і хочуть зробити все можливе, щоб забезпечити їй якісний розвиток. Вони вкладають багато часу і зусиль, щоб допомогти своїй дитині розвиватися і навчатися новим речам.

Уважність до вибору іграшок: Батьки, які купують "Говорячу рибу", зазвичай дуже уважні до вибору іграшок для своїх дітей. Вони шукають іграшки, які не тільки цікаві для дітей, але й корисні для їх розвитку.

Объяснение:


Аноним: Ты че охерел
Похожие вопросы