• Предмет: География
  • Автор: tashogloelena
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Виберіть з переліку географічних
об'єктів ті, які принаймні
частково розташовані у межах
давньої Північноамериканської
платформи:
В півострів Каліфорнія;
Б Велике Солоне озеро;
А Скелясті гори;
Г озеро Верхне;
Дострів Гренландія;
Е Лаврентійська височина
Обери варіанти відповідей
Помогите пожалуйста прошу

Ответы

Ответ дал: sobchukolenka
2

Відповідь:

А Скелясті гори;

Б Велике Солоне озеро;

Д Острів Гренландія.

Пояснення:

Північноамериканська платформа - це геологічна структура, яка займає велику частину Північної Америки. Скелясті гори простягаються на заході Північної Америки, знаходяться в межах США та Канади, і є частиною Північноамериканської платформи. Велике Солоне озеро розташоване в межах платформи на території США. Гренландія, хоча і не є частиною Північноамериканської платформи, але розташована на північ від неї та вважається її прилеглою територією. Озеро Верхне та Лаврентійська височина не пов'язані з Північноамериканською платформою. Півострів Каліфорнія знаходиться на заході Північної Америки, але не є частиною Північноамериканської платформи, оскільки він розташований на окремому плато.

Ответ дал: bogdaneuropeansolida
2

Ответ:

З географічних об'єктів, які принаймні частково розташовані у межах давньої Північноамериканської платформи, можна вибрати такі:

Велике Солоне озеро (варіант Б) розташоване на сході платформи, між штатами Іллінойс та Мічиган на заході та штатами Огайо та Нью-Йорк на сході.

Скелясті гори (варіант А) простягаються вздовж західного узбережжя Північної Америки, від Мексиканської кордильєри на півдні до Берингового протоку на півночі.

Лаврентійська височина (варіант Е) є підводним хребтом, який простягається вздовж східного узбережжя Північної Америки, від Ньюфаундленда до Апалачів на південному заході.

Таким чином, правильні варіанти відповідей: Б, А, та Е.

В півостров Каліфорнія (варіант В) і озеро Верхне (варіант Г) не розташовані на Північноамериканській платформі. Дострів Гренландія (варіант Д) розташований на окремій літосферній плиті та не належить до Північноамериканської платформи.

Похожие вопросы