Солодкий батончик, який важить 80 г, коштує 9 грн. Скільки коштуватиме кілограм таких батончиків? Прошу швидше
Ответы
Ответ дал:
1
Щоб знайти ціну одного кілограма батончиків, потрібно спочатку знайти ціну за 1 грам. Для цього потрібно поділити ціну за 80 г на 80:
9 грн / 80 г = 0.1125 грн/г
Ціна за 1 грам - 0.1125 грн.
Щоб знайти ціну за 1 кілограм батончиків, потрібно помножити ціну за 1 грам на 1000 (кількість грам у кілограмі):
0.1125 грн/г * 1000 г = 112.5 грн/кг
Отже, 1 кілограм батончиків буде коштувати 112.5 грн.
9 грн / 80 г = 0.1125 грн/г
Ціна за 1 грам - 0.1125 грн.
Щоб знайти ціну за 1 кілограм батончиків, потрібно помножити ціну за 1 грам на 1000 (кількість грам у кілограмі):
0.1125 грн/г * 1000 г = 112.5 грн/кг
Отже, 1 кілограм батончиків буде коштувати 112.5 грн.
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад