Солодкий батончик, який важить 80 г, коштує 9 грн. Скільки коштуватиме кілограм таких батончиків? Прошу швидше​

Ответы

Ответ дал: llizavetax
1
Щоб знайти ціну одного кілограма батончиків, потрібно спочатку знайти ціну за 1 грам. Для цього потрібно поділити ціну за 80 г на 80:

9 грн / 80 г = 0.1125 грн/г

Ціна за 1 грам - 0.1125 грн.

Щоб знайти ціну за 1 кілограм батончиків, потрібно помножити ціну за 1 грам на 1000 (кількість грам у кілограмі):

0.1125 грн/г * 1000 г = 112.5 грн/кг

Отже, 1 кілограм батончиків буде коштувати 112.5 грн.
Похожие вопросы