• Предмет: Информатика
  • Автор: conechko81
  • Вопрос задан 1 месяц назад

1. З якою метою в презентаціях використовують гіперпосилання? 2. ДО ЯКИХ ОБ'єктiв презентації можна додати гіперпосилання?
3. Як переглянути гіперпосилання? Чи змінює вигляд об'єкта пере- хід за гіперпосиланням, яке до нього прив'язане?
4. Як використовують кнопки дій для організації навігації між слай- дами?
5. Які дії можна виконати за допомогою кнопок управління?
6. Як налаштувати на об'єктами? Які бувають дії та на які об'єкти їх можна налаштувати?​

Ответы

Ответ дал: fafalk006
0

Відповідь:

Пояснення:

  1. Гіперпосилання в презентаціях використовуються для забезпечення швидкого доступу до додаткової інформації або для навігації між слайдами чи різними презентаціями.
  2. Гіперпосилання можна додати до тексту, зображень, форм або кнопок дій у презентації.
  3. Щоб переглянути гіперпосилання, потрібно навести курсор на об’єкт з гіперпосиланням. Об’єкт зазвичай підсвічується або підкреслюється, щоб показати, що він має гіперпосилання. При переході за гіперпосиланням вигляд об’єкта не змінюється.
  4. Кнопки дій можна використовувати для організації навігації між слайдами шляхом призначення дій переходу до наступного, попереднього або певного слайда при натисканні на кнопку.
  5. За допомогою кнопок управління можна виконати ряд дій, таких як перехід до наступного або попереднього слайда, запуск програми або мультимедійного файлу, перехід на веб-сторінку тощо.
  6. Налаштування дій на об’єктах можна зробити у розділі “Вставка” > “Кнопки дій” у PowerPoint. Можна налаштувати ряд дій, таких як перехід до наступного або попереднього слайда, запуск програми або мультимедійного файлу, перехід на веб-сторінку тощо. Ці дії можна налаштувати на текст, зображення, форми або кнопки дій у презентації.
Ответ дал: jislwncn
0

Отметь как лучший

Объяснение:

Гіперпосилання використовують у презентаціях для посилання на інші джерела, включаючи інші сторінки презентації, документи, веб-сторінки, електронні повідомлення тощо. Вони дозволяють робити презентації більш інтерактивними і зручними для перегляду

Гіперпосилання можна додати до будь-яких об'єктів в презентації, таких як текст, зображення, форми, кнопки тощо.

Щоб переглянути гіперпосилання, необхідно натиснути на нього лівою кнопкою миші. Об'єкт, на який посилається гіперпосилання, може змінювати свій вигляд при переході за посиланням, наприклад, зображення може збільшуватись або зменшуватись, текст може з'являтись або зникати тощо.

Кнопки дій використовують для організації навігації між слайдами. Наприклад, використовують кнопки "Вперед" та "Назад", щоб переміщуватись між слайдами вперед та назад

За допомогою кнопок управління можна виконувати різні дії в презентації, такі як додавання нового слайда, збереження презентації, відкриття панелі налаштувань тощо

Щоб налаштувати дії на об'єкти, необхідно вибрати об'єкт, натиснути правою кнопкою миші і вибрати опцію "Налаштувати дії". Можна налаштувати різні дії, такі як перехід за гіперпосиланням, запуск відео або аудіофайлу, відкриття веб-сторінки, відправлення електронної пошти тощо.

Похожие вопросы