• Предмет: Литература
  • Автор: ivanlomakin37
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Б. Шоу називає Ібсена «батьком нової драматургії» тому, що нова драматургія "...впритул підійшла до проблеми сучасної людини та її душі". На вашу думку, про які проблеми не йдеться в п'єсах "нової дами" ?СРОЧНО!!!!!!​

Ответы

Ответ дал: yarik09kad09
1

Ответ:

П'єси "нової дами" Генріка Ібсена, написані наприкінці 19 століття, справді відрізнялися від традиційних театральних творів того часу, оскільки зосереджували увагу на проблемах сучасної людини та її душі, і зумовили розвиток нової драматургії. Однак, вони не охоплювали всі можливі проблеми сучасного світу.

У творах "нової дами" Ібсен зосередився на проблемах психології та соціальної сфери життя, зокрема, на темах сімейних відносин, гендерних стереотипів, боротьби за рівність, моральних зобов'язань і самовизначення. Проте, вони не розглядали політичні, економічні та технологічні проблеми, які стали надзвичайно актуальними у наступні століття.

Таким чином, Ібсен не охоплював у своїх творах всі можливі проблеми сучасного світу, але зосереджувався на тих, що знаходилися на передньому плані його часу, тому його внесок у світову драматургію надзвичайно важливий.

Объяснение:

Думаю помог

Похожие вопросы