• Предмет: Математика
  • Автор: thetackbeck
  • Вопрос задан 1 год назад

Для шкільної їдальні придбали 4 ящики яблук та 5 ящиків груш за однаковою ціною. За всі фрукти заплатили 450 гривень. Скільки окремо заплатили за яблука та за груші?

Ответы

Ответ дал: SkyWarpXX
2

Відповідь: 200грн за яблука та 250грн за груші

Покрокове пояснення: нехай 1 ящик коштує х, 4х+5х=450, х=50, 4х=200, 5х=250

Похожие вопросы