Підготуватися до контрольної роботи, написати на чернетці твір Тема: Контрольна робота № 4. Твір за повістями В. Нестайка, Я. Стельмаха, Л. Ворониної(письмово) даю 30б

Ответы

Ответ дал: eslinet91
2

Українська література 20 століття багата на твори для дітей та юнацтва. Трьома провідними письменниками для дітей та юнацтва цього століття є Володимир Нестайко, Ярослав Стельмах і Лариса Вороніна. У кожного з цих письменників був свій стиль, теми та підхід до дітей. У своїх оповіданнях вони розкривали різні аспекти дитинства та життя, змушуючи читачів замислитися про своє місце у світі.

Одна з найвідоміших повістей Володимира Нестайка - "Тореадори з  Васюківки". У цій повісті Нестайко розповідає про пригоди трьох хлопчиків, Івана, Миколи та Ігоря, які мріють стати тореадорами. Їхні мрії збуваються, коли в їхньому селі з'являється цирк Тернауполя на чолі з цирковою трупою. Хлопчики приєднуються до цирку, навчаються, дорослішають і допомагають цирку заповнити глядацьку залу. Ця історія показує, що мрії можуть збуватися, якщо в них вірити і наполегливо працювати, щоб вони здійснилися.

Ще одна популярна історія для дітей - "Кам'яний хрест" Ярослава Стельмаха. У ній розповідається про хлопчика на ім'я Юрко, який живе в селі на Галичині. Юрко любить природу і свій рідний край. Одного разу він дізнається таємницю старого кам'яного хреста в гаю дерев недалеко від своєї хати.

Похожие вопросы