• Предмет: Алгебра
  • Автор: rudnitsckyal
  • Вопрос задан 1 год назад

Марійка купила декілька кілограмів лимонів за ціною 60 грн за кіло-грам і 3 кг апельсинів. Укажіть можливу суму грошей, яку Марійка заплатила в касі, якщо один кілограм апельсинів коштує ціле числе гривень
1)160
2)125
3)195
4)175
5)200


8286505: 195

Ответы

Ответ дал: sofia9056
0

Ответ:

195

Объяснение:

60 *2=120 грн (за лимони)

195-120=75

75:3= 25 грн за кг апельсинів

Похожие вопросы