Складіть твір-опис місцевості. Соборна – центральна вулиця мого міста.​

Ответы

Ответ дал: 43r
1

Ответ:

Соборна - центральна вулиця мого маленького, але затишного містечка. Триваючи вздовж цієї вулиці, відчуваєш надзвичайну атмосферу тепла та душевності, яку рідко можна знайти в сучасних мегаполісах.

Навкруги вулиці тягнуться високі та величні дерева, які лагідно обіймають своїми листями та створюють потрібний відтінок справжньої природної краси. Птахи щебечуть та створюють мелодійне обгортальне середовище, що понесе на неповторну атмосферу загадкової гармонії.

По тротуару було дуже просто пройти, він був рівним та чистим, що дозволяло не хвилюватися за свій образ та не звертати зайвої уваги на собачі лайні вздовж дороги. На цій вулиці розташовані невеликі кафе та ресторани, де можна спробувати різні страви та напої; магазини, де можна купити подарунки, та парки, де можна просто насолодитися миром та спокоєм, прогулюючись на свіжому повітрі.

Але головним символом цієї вулиці є красивий костел, який можна побачити відразу, зайшовши на Соборну вулицю. Грандіозна споруда притягує увагу та змушує забути про все, що відбувається навколо. З могутніми колонами, які легко тануть в небі, та яскравою вогняною дахом, костел здається таким потужним та страшенним, що невідмінно відчуваєш повагу до цієї гарної споруди, створеної людськими руками.

Переглядаючи вулицю, в кожному її кутку відчувається відчуття спокою та радості, радість, яку важко описати словами, відчуття тепла та захищеності, яким навіяна чудова атмосфера Соборної вулиці. Це місце одне з тих, які запам'ятовуються на все життя та куди хочеться повернутися не один раз.


aksonovadasa778: дякую)
Похожие вопросы