есе на тему моя мрія

Ответы

Ответ дал: goldicyt43
0

Ответ:

Моя мрія - це щось, що я завжди мріяв досягти. Вона є моїм великим прагненням і мотивацією до досягнення успіху в житті. Моя мрія може бути зв'язана з роботою, освітою, сім'єю, подорожами або чимось більш особистим.

Одна з моїх головних мрій - це мати успішну кар'єру в обраній мною галузі. Я завжди був зацікавлений у науці і технологіях, тому я віддаю перевагу роботі в галузі IT. Я мрію про те, щоб стати відомим фахівцем у своїй галузі та внести свій вклад у світову науку.

Однак, моя мрія не обмежується тільки кар'єрою. Я також хотів би подорожувати світом та побачити багато нових країн і культур. Я хочу побачити найвідоміші місця в світі, насолодитися місцевою кухнею та знайти нових друзів. Моя мрія полягає у тому, щоб відчути дух пригоди та відкриттів.

Крім того, моя мрія - це мати здорову та щасливу родину. Я хочу мати дружні стосунки зі своїм партнером та дітьми. Я хочу проводити час з ними, подорожувати та ділитися спільними інтересами. Моя мрія - це мати затишний дім, де завжди є любов і підтримка.

У підсумку, моя мрія полягає в досягненні успіху в кар'єрі, подорожах і сімейному житті. Я вірю, що з відповідними зусиллями та наполегливістю, я зможу досягти всіх своїх мрій та бути щасливим.


ilyxa7372a: Потрясающее есе!
viktoriazub1976: занадто длине а так чудово!
Похожие вопросы