• Предмет: История
  • Автор: Nkaimi
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Презентація(можна розповідь або інформацію) на тему: Релігійне життя. Культура населення русько-українських земель як система цінностей. Пам'ятки культури. 7 клас. Допоможіть будь ласка..
Буду дуже вдячна) дам 100 балів чим скоріше тим краще))

Ответы

Ответ дал: aleksanhovhannisyan7
2

Ответ:

Релігійне життя та культура населення русько-українських земель є невід'ємною частиною історії України. Ці дві складові взаємодіють між собою та створюють систему цінностей, яка визначає культурний образ українського народу.

Релігійне життя на русько-українських землях було пов'язане з християнством, яке було прийняте вже у IX столітті. У середині X століття Київська Русь стала християнською державою, а церква стала однією з головних інституцій у суспільстві. У XIV столітті на Русі почали поширюватися релігійні реформи, які сприяли розвитку православ'я та укріпленню релігійного життя.

Культура населення русько-українських земель також відображала систему цінностей, яка була пов'язана з релігією. Українська народна культура відзначалася багатством традицій та звичаїв, які були пов'язані з релігійними святами та обрядами. Українська народна музика, танці та ремесла також були пов'язані з релігією та її традиціями.

Пам'ятки культури на русько-українських землях також відображали систему цінностей та релігійне життя. Найвідомішими пам'ятками є Києво-Печерська Лавра, Софійський собор у Києві, Почаївська Лавра та інші. Ці пам'ятки мають велике історичне значення та є символом культурного надбання українського народу.

Усе вищезгадане свідчить про те, що релігійне життя та культура населення русько-українських земель є невід'ємною частиною історії України та визначає культурний образ українського народу.

Ответ дал: certoviclev
1

Доброго дня, я допоможу вам створити презентацію на тему "Релігійне життя. Культура населення русько-українських земель як система цінностей. Пам'ятки культури" для учнів 7 класу. Ось мій варіант презентації:

Слайд 1: Вступ

Привітання, шановні учні! Сьогодні ми поговоримо про релігійне життя та культуру населення русько-українських земель як систему цінностей. Також розглянемо пам'ятки культури, які збереглися до нашого часу.

Слайд 2: Релігійне життя

Релігійне життя населення русько-українських земель було вкрай різноманітним. Головними релігіями на території України були православ'я та католицизм. Ці релігії мали великий вплив на культуру та ідеологію народу.

Слайд 3: Культура населення русько-українських земель

Культура населення русько-українських земель складалася з системи цінностей, які передавалися з покоління в покоління. Традиції, звичаї, мова, релігія, національний одяг та інші елементи культури складали єдину систему цінностей.

Слайд 4: Пам'ятки культури

Україна багата на пам'ятки культури, які свідчать про багату історію та культуру народу. До пам'яток культури можна віднести стародавні міста, костели, монастирі, фортеці, палаці, замки, народні будівлі та інші архітектурні споруди.

Слайд 5: Костел Святого Миколая

Один з найвідоміших пам'яток культури на території України - костел Святого Миколая. Він знаходиться у місті Дрогобичі на Львівщині та є прикладом релігійної архітектури XVII століття. Костел має багату історію, пов'язану зі зміною власників та віросповідань, а також з політичними подіями свого часу. Незважаючи на це, будівля костелу збереглася в практично незмінному вигляді і заслуговує на увагу шанувальників культури.

Слайд 6: Ікона Божої Матері «Умиление»

Ікона Божої Матері «Умиление» - одна з найвідоміших та найшанованіших ікон на Русі. Згідно з легендою, ікона була написана святим Лукою Кримським у VI столітті, а пізніше була привезена до Києва. Вона зберігалася у Софійському соборі та була пов'язана з численними історичними подіями. Ікона «Умиление» зображує Богородицю з розпростертими руками, що символізує її милосердя та звернення до неї за допомогою.

Слайд 7: Княжий двір у Києві

Княжий двір у Києві - це пам'ятка давньоруської архітектури XI століття та одна з найдавніших будівель на території України. Княжий двір був резиденцією київських князів та символізував їх владу та вплив на народ.

Похожие вопросы