Охарактерузуйте технологічні пристосування людини до переживання несприятливих умов середовища.

Ответы

Ответ дал: 90webmem61
0

Ответ:

Люди розробляють технологічні пристосування, щоб забезпечити собі комфортне і безпечне перебування в різних умовах середовища. Одним з прикладів таких пристосувань є одяг, який може бути виготовлений з тканин, які дозволяють захистити тіло від холоду, вітру, дощу та інших погодних умов. Крім того, люди використовують спеціальні матеріали, що не пропускають воду, повітря і тепло, які застосовуються для виготовлення наметів, курток та інших засобів захисту від негоди.

Іншим прикладом технологічних пристосувань є системи опалення та кондиціонування повітря, які дозволяють підтримувати комфортну температуру в приміщеннях в будь-який час року. Для забезпечення питної води в умовах відсутності доступу до джерел води, люди використовують спеціальні засоби фільтрації води та системи збору дощової води.

Крім того, люди розробляють технологічні пристосування для безпеки в умовах надзвичайних ситуацій, таких як землетруси, пожежі, повені та інші катастрофи. Наприклад, будівлі можуть бути сконструйовані таким чином, щоб вони були стійкими до землетрусів або пожеж. Інші технологічні пристосування, такі як пожежні тривоги та системи оповіщення про надзвичайні ситуації, допомагають зменшити ризики для життя та здоров'я людей.

Похожие вопросы