Розв'язати задачу
1. За 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 84 грн 70 к. Скіль-
ки коштує один кілограм цукерок, якщо один кілограм
печива коштує 4 грн 30 к.?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
кілограм цукерок коштує 13 грн 50 к.
Пошаговое объяснение:
Знаходимо скільки коштують 5 кг цукерок:
84,70-(4*4,30)=67,50
Знаходимо скільки коштує 1 кг цукерок:
67,50:5=13,50
Ответ дал:
1
Відповідь: 13 грн 50 к коштує один кілограм цукерок.
Покрокове пояснення:
1) 4 * 430 = 1 720 (к) - ціна печива яких купили
1720 к = 17 грн 20 к
2) 84 грн 70 к - 17 грн 20 к = 67 грн 50 к - ціна п'яти кг цукерок
3) 6750 : 5 = 1350 (к)
1350 к = 13 грн 50 к
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад