• Предмет: Математика
  • Автор: kalinina261630
  • Вопрос задан 1 год назад

Допоможіть із коротким записом задачі

Приложения:

Ответы

Ответ дал: milanabelyaeva2021
1

Ответ:

10 гривень

Пошаговое объяснение:

1)37-17=20(грн) коштує 2 тістечка

2)20:2=10 (грн) коштує 1 тістечко

Відповідь: 10 гривень коштує 1 тістечко.

Похожие вопросы