• Предмет: Математика
  • Автор: a40175169
  • Вопрос задан 1 год назад

Яке рівняння відповідає умові задачі? Один кілограм цукерок коштує на 32 грн 50 коп. більше, ніж один кілограм печива. Скільки коштує один кілограм цукерок і печива, якщо за 2 кг цукерок і 3 кг печива заплатили 805 грн? ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: bam1bam1bam1bam
1

Відповідь:

3x+2(x+32,5)=805

Покрокове пояснення:

Похожие вопросы