• Предмет: История
  • Автор: vynohradovm
  • Вопрос задан 1 месяц назад

основні види господарства слов’ян.
визначення поняття: Велике переселення народів - це …

Ответы

Ответ дал: Realt
0

Ответ:Вели́кое переселе́ние наро́дов — условное название совокупности этнических перемещений в Европе в IV—VII веках, главным образом с периферии Римской империи, инициированное вторжением гуннов с востока в середине IV века н. э.

Объяснение: Не точно! Простите что не на Украинском!

Ответ дал: robotagadanilo
0

Велике переселення народів (також відоме як Велике міграційне період, Велика вандальська міграція або Велика германська міграція) - це історичний процес, який відбувався в Європі з приблизно V до VII століття нашої ери. Воно характеризувалося масовими переміщеннями індоєвропейських, германських, слов'янських, північно-кельтських і інших народів, що мігрували зі своїх рідних земель і вступали в контакт з різними існуючими імперіями та народами.

Причини Великого переселення народів були різноманітні: війни, кліматичні зміни, політичні конфлікти, народонаселення та інші фактори. Це призвело до великих змін у політичній карті Європи, руйнування імперій, формування нових держав та культурних груп.

Цей період мав значний вплив на подальший розвиток Європи і сформував основи багатьох сучасних європейських націй, культур та мов. Велике переселення народів відіграло важливу роль у формуванні історичного ландшафту Європи та стало однією з ключових подій середньовіччя.

Похожие вопросы