• Предмет: Алгебра
  • Автор: Rippka
  • Вопрос задан 1 год назад

Розв'яжіть задачу, склавши систему рівнянь.
За 4 порції морозива і 3 пиріжки заплатили
5 грн. 55 коп. Скільки коштує порція
морозива і пиріжок окремо, якщо порція
морозива дорожча від пиріжка на 25 коп. ?​

Ответы

Ответ дал: rsow0871
1

Ответ:

порція морозива коштує 11,5

пиріжок -13,5

Объяснение:

4х+3у=5,55 ]

х-25=у ]

4х+3(х-25)=5,55

4х+3х-75=5,55

7х=75+5,55

7х=80,5

х=11,5

у=11,5-25

у=-13,5

Похожие вопросы