• Предмет: Математика
  • Автор: v6216430
  • Вопрос задан 1 год назад

Допоможіть з 603 номером

Приложения:

Ответы

Ответ дал: has77744
0

Ответ:

Якщо 5 кг яблук коштує 60 грн. То скільки кг яблук можно продати за 90 грн, якщо один кг коштує однаково?

1)60÷5=12(грн)- коштує один кг;

2)90÷12=7,5(кг.)

Відповідь: 7,5 кг можно продати за 90 грн.

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы