Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Якщо 5 кг яблук коштує 60 грн. То скільки кг яблук можно продати за 90 грн, якщо один кг коштує однаково?
1)60÷5=12(грн)- коштує один кг;
2)90÷12=7,5(кг.)
Відповідь: 7,5 кг можно продати за 90 грн.
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад