• Предмет: Алгебра
  • Автор: vanacerus9
  • Вопрос задан 1 год назад

98. Кілограм огірків на 0,8 грн дешевший від кілограма пом рів. Скільки коштує 1 кг помідорів, якщо за 3,2 кг помід заплатили стільки ж, скільки за 3,6 кг огірків?​

Ответы

Ответ дал: vladbilous722
0

Ответ:Позначимо вартість 1 кілограма помідорів як "х" гривень.

За 1 кілограм помідорів платять "х" гривень, і вони є на 0,8 гривень дорожчими за 1 кілограм огірків, тобто:

х = 0,8 + 1 = 1,8 гривень.

Тепер ми знаємо, що 1 кілограм помідорів коштує 1,8 гривень.

За 3,2 кілограма помідорів платять:

3,2 * 1,8 = 5,76 гривень.

Отже, за 3,2 кілограма помідорів платять 5,76 гривень.

Похожие вопросы