• Предмет: Математика
  • Автор: juliaprodan07101987
  • Вопрос задан 1 год назад

За 5 кілограмів товару заплатили 500грн.За невідому кількість кілограм заплатили 200грн.Скільки кілограм товару коштує 200грн? Складіть пропорцію. Знайдіть невідоме х. Допоможіть будь ласка.

Ответы

Ответ дал: rostislsl
0

Ответ:

Ну якщо 500-5 то 1 кг-100грн. А 200 грн це 2 кг

Пошаговое объяснение:


juliaprodan07101987: Дякую,але як це записати правильно.
rostislsl: 5кг=500грн
rostislsl: зараз я подумаю
rostislsl: 500:5=200: х ; 500 х = 1000; х=2
Похожие вопросы