• Предмет: Алгебра
  • Автор: gazibaranastasia14
  • Вопрос задан 1 год назад

За 1кг цукерок дорожче 1кг печива на 6,8грн. За 8кг цукерок заплатили стільки, скільки за 12кг печива. Скільки коштує 1кг печива і 1кг цукерок.


Це треба решить за допомогою рівняння ​

Ответы

Ответ дал: godlev2006
1

Відміть як кращу відповідь, будь ласка

Приложения:
Похожие вопросы