розповідь про фрідріха шиллера

Ответы

Ответ дал: arturkros209
1

Фрідріх Шиллер (1759-1805) був німецьким поетом, драматургом та філософом, який вважається одним з найвидатніших представників німецького класицизму.

Шиллер народився в маленькому містечку Марбах-ан-дер-Неккар у Баден-Вюртемберзі, Німеччина. Він був сином лікаря, і вже змалку виявив схильність до літератури та мистецтва. У 1773 році Шиллер почав навчатися в військовій академії в Стутгарті, де він почав писати свої перші твори.

У 1781 році Шиллер опублікував свою першу драму "Разбійники", яка стала великим успіхом та зробила автора відомим у всій Німеччині. Драма була написана у стилі Сентименталізму, але з часом Шиллер перейшов до класицизму та романтизму

.У наступні роки Шиллер написав кілька драм, серед яких "Марія Стюарт" (1800), "Вальтер Скотт" (1804) та "Вільгельм Телль" (1804). Ці драми стали класикою німецької літератури та досі викликають інтерес серед читачів та театралів.

Поза літературною діяльністю, Шиллер був також відомим філософом. У своїх працях він розглядав питання свободи, моралі та естетики. Його філософські праці, такі як "Лекції з естетики" (1795-1804) та "О народному театрі" (1784), вплинули на розвиток німецької філософії та культури.

Шиллер помер у 1805 році від туберкульозу. Його твори та ідеї продовжують впливати на світову літературу та філософію до сьогодні

Похожие вопросы