для шкільної майстерні закупили 250 метра тасьми по 9грн за метр і 180 метрів тасьми по 7грн за метр .Яка вартість усієї покупки?
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
3510
Покрокове пояснення:
1)250*9=2250- вартість тасьми по 9 грн
2)180*7=1260-вартість тасьми по 7 грн
3)2250+1260=3510
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад