Для виготовлення напою взяли 4 л малинового сиропу вартістю 43 грн. за 1 л і 23 л джерельної води вартістю 3 грн. за 1 л. Яка ціна 1 л отриманого напою?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
69 Общая стоимость
6 литров напою
И значит надо:
69:6=11.5
вроде так
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад