• Предмет: Математика
  • Автор: elizavetahocanovskay
  • Вопрос задан 1 год назад

Для виготовлення напою взяли 4 л малинового сиропу вартістю 43 грн. за 1 л і 23 л джерельної води вартістю 3 грн. за 1 л. Яка ціна 1 л отриманого напою?

Ответы

Ответ дал: vovamalakchi2707
0

Ответ:

69 Общая стоимость

6 литров напою

И значит надо:

69:6=11.5

вроде так

Похожие вопросы