• Предмет: Математика
  • Автор: nellimuax
  • Вопрос задан 1 год назад

Скільки коштуватимуть 3 4/5 яблук, якщо ціна 1 кг 60грн?

Ответы

Ответ дал: maratAM
0

Ответ: Якщо ціле число - це 1 кг то:

60*3= 180

60:5*4=48

180+48=228, якщо потрібно пяснення пиши

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы