за 2 7 кг цукерок заплатили 324 грн скільки можна купити цукерок на 210 грн за тією ж ціною за кілограм скільки треба заплатити за 0,4 кг цукерок за тією ж ціною за кілограм
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1)2.7 кг ——— 324 грн
х ———- 210 грн
х= (210*2,7)/324 = 1,75 кг
2) ціна за кілограм 120 грн (324/2.7= 120)
120*0.4= 48 грн
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад