• Предмет: Математика
  • Автор: Ukraine228232
  • Вопрос задан 1 год назад

Для шкільної їдальні купили на 880 грн твердого сиру, по 220 грн за кілограм, і на 600 грн масла , по 200 грн за кілограм. На скільки більше кілограмів сиру, ніж масла, купили? Я не можу написати умову

Ответы

Ответ дал: akitafaro
0

1) 880:220 = 4 кг- сиру

2) 600:200=3 кг - масла

3) 4-3 = 1 кг - різниця

відповідь : 1кг

Ответ дал: biguzhanovaraigul198
1

Ответ:

пажалуста потав звёздучку и сердечку я же помагла

Приложения:

biguzhanovaraigul198: Умаляю поставте всё
biguzhanovaraigul198: я хочууу бааааллыыыы
biguzhanovaraigul198: умаляююююююю
Похожие вопросы