• Предмет: Математика
  • Автор: mariasmerdova789
  • Вопрос задан 1 год назад

1кг печива куштує 31 1/5грн, скільки коштує 5/8 кг цього печива? СРОЧНО!!!!​

Ответы

Ответ дал: olga7198
1
31*5+1=156:8=19,5*5=
Похожие вопросы