Задача 1
Яка вартість 8 шоколадок за ціною 7 гривень?
Задача 2
48 грн мама заплатила за 6 кг слив. Яка ціна кілограма слив?
Задача 3
Скільки льодяників можна придбати на 36 грн, якщо ціна кожного 6 гривень?
Помогите пожалуйста 3 клас
Приложения:

Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1) 8x7 = 56
2) 48:6 = 8
3 36:6 = 6
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад