Один кілограм печива коштує 34 гривні. За формулою P= m обчисліть вартість m кілограмів печива, якщо:
1) m=4кг 2) m= 5 кг 3) m=10 кг
Ответа на этот вопрос пока нет. Попробуйте найти его через форму поиска.
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад