• Предмет: Математика
  • Автор: dvvru6
  • Вопрос задан 10 лет назад

Відомо, що 6 кг карамелі коштують стільки ж, скільки 4.7 кг батончиків, Скільки коштує 1 кг карамелі і 1 кг батончиків, якщо батончики дорожчі за карамель на 1.3 грн.

Ответы

Ответ дал: АРТЄМОН
0

цена карамели x

цена батончиков Y

6X=4.7Y

Y-X=1.3

Y=1.3+X

6X=4.7*(1.3+X)

6X=6.11+4.7X

6X-4.7X=6.11

1.3X=6.11

X=6.11/1.3

X=4.7

Y=4.7+1.3

Y=6

__________

4.7*6=6*4.7

28.2=28.2

 

 

Похожие вопросы