. За 7 кг апельсинів та 4 кг лимонів заплатили 26 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів та 1 кг лимонів, якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 4 грн?Помогите пожалуйста)
Ответы
Ответ дал:
0
Нехай х (грн) коштує 1 кг апельсинів, у (грн) 1 кг лимонів.
Приложения:

Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
10 лет назад