За 9 пачок печива заплатили 45 грн,а за вафлі-32грн.Скільки пачок вафель купили ,якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1грн.Склади короткий запис задач] у виглядї таблицї та розвьяжи задачу
Ответы
Ответ дал:
0
Печиво-9п.-45грн; 1п.-?
Вафлі-?-32грн,1п.-?, на 1грн. дешевше
45:9=5(грн)-1пачка печива
5-1=4(грн)-1пачка вафель
32:4=8(п)
Відповідь: 8 пачок вафель купили.
Вафлі-?-32грн,1п.-?, на 1грн. дешевше
45:9=5(грн)-1пачка печива
5-1=4(грн)-1пачка вафель
32:4=8(п)
Відповідь: 8 пачок вафель купили.
Ответ дал:
0
но і де розвязування таблицею
Похожие вопросы
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад