• Предмет: Математика
  • Автор: jekzloy
  • Вопрос задан 9 лет назад

За 9 пачок печива заплатили 45 грн,а за вафлі-32грн.Скільки пачок вафель купили ,якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1грн.Склади короткий запис задач] у виглядї таблицї та розвьяжи задачу

Ответы

Ответ дал: katyaumnitsa
0
Печиво-9п.-45грн; 1п.-?
Вафлі-?-32грн,1п.-?, на 1грн. дешевше
45:9=5(грн)-1пачка печива
5-1=4(грн)-1пачка вафель
32:4=8(п)
Відповідь: 8 пачок вафель купили.
Ответ дал: siinashi1979
0
но і де розвязування таблицею
Похожие вопросы