задача яблука продають у пакетах по 4 яблока за 5 грн, або по 6яблук за 6 гривень.за яку найменшу ціну можна купити 74яблука
Ответы
Ответ дал:
0
за 76 грн можно покупать 74яблука 11*6=66 и 2*4=8 :66+8=74 как то так будет
Похожие вопросы
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад