• Предмет: Математика
  • Автор: Krystyna23456
  • Вопрос задан 1 год назад

Тато купив 9 кг печива двох видів за ціною 40грн. і 60грн. За кілограм.Скільки кілограмів печива кожного виду купив тато,якщо покупка коштує 420грн

Ответы

Ответ дал: igordanilenko07
1

4 кг по 60 грн и 6 кг по 40 грн


Аноним: можна розв*язок?
guzult: Привіт, а ти з Франківська?
Похожие вопросы