• Предмет: Математика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 9 лет назад

у кофе за 5 порцій желе друзі заплатили 60 грн а за одне тістечко на8грн більше ніж за одну порцію желе скільки коштує тістечко

Ответы

Ответ дал: Viktoriya7777
0
Ответ 20.
60грн/5 порций=12(грн за одну порцию).
12+8(тому,що на 8 по умові)=20(грн коштує одне тістечко(стоит одно пероженное))

Ответ дал: Edik22822
0
60:5=12(грн) коштує 1 желе
12+8= 20(грн) коштує 1 тістечько
Похожие вопросы